napište nám
ÚvodO násSlužbyReferenceKontakty

O nás

Komplexní služby v oblasti Projekce, Inženýringu, Developerského a projektového poradenství

O SPOLEČNOSTI FPR GROUP

Společnost působí na trhu od roku 2008, od svého vzniku realizovala řadu úspěšných developerských záměrů. V roce 2012 společnost značně rozšířila své portfólio služeb, přičemž pro jednotlivé obory činnosti získala personální základnu velmi zkušených a fundovaných odborníků s mnohaletými zkušenostmi v rámci jednotlivých oborů.


Při plnění jednotlivých projektů a požadavků klientů klademe maximální důraz na racionalitu jednotlivých řešení s ohledem na funkční a ekonomické uspořádání dané problematiky, přičemž výsledkem, který je vždy prioritou při návrhu daných řešení je spokojený klient.

 

Vše pod jednou střechou

Vzhledem ke kombinaci jednotlivých činností společnosti jsme schopni nabídnout klientům komplexní řešení při přípravě i realizaci jednotlivých developerských záměrů, podnikatelských projektů, revitalizací objektů a také v zásadních životních meznících jako je příprava a realizace vlastního bydlení.

Silné stránky společnosti spočívají v racionálním projektování, progresivním a konstruktivním inženýringu při řešení legislativních překážek, efektivní a ekonomicky konstruktivní výstavbě, schopnosti plánování provozů, možnost zajištění levné kvalifikované a spolehlivé pracovní síly.

Copyright 2020 © FPR group a.s.,
Vytvořilo grafické studio AmadeusProfesionální grafické práce Amadeus Praha: jednotný vizuální styl - firemní identita, grafika a design pro web, vytvoření nového firemního loga, tisková a reklamní grafika