napište nám
ÚvodO násSlužbyReferenceKontakty

Facility a Management

Správa a údržba nemovitostí určená pro všechny kategorie vlastníků a správců budov.

Správa a údržba nemovitostí

 

V rámci této činnosti nabízíme efektivní správu a údržbu nemovitostí určenou pro všechny kategorie vlastníků a správců budov. Výhodou při výběru naší společnosti je komplexnost služeb, spočívající v možnosti využití projekčních služeb, inženýringu, manažerské podpory v oblasti developerství a ekonomické výstavby a v návaznosti na případné zajištění realizace.

Pro řízení a správu budov využíváme softwarové řešení, které umožňuje naprostou efektivnost výstupních údajů pro vlastníky nebo správce budov, on-line přístup k jednotlivým údajům o budově, jako jsou frekvence úklidů, hlášení oprav, platby nájmů, úhrady médií a služeb, databázi smluv, provedených oprav, revizí a fotogalerii. V případě správy více budov ve vlastnictví jednoho vlastníka software poskytuje možnost srovnání jednotlivých nákladů na provoz budov, přičemž lze tímto způsobem přispět k efektivitě ekonomického provozu.

Každý zájemce, který se rozhodne svěřit objekt do správy naší společnosti, získá zdarma vyhotovení pasportizace objektu s vyhodnocením chronologického pořadí jednotlivých oprav v návaznosti na správné technologické provedení a tím zamezení vzniku dalších škod, společně s cenovým vyjádřením jednotlivých oprav.

V případě zájmu o zpracování nabídky na správu a údržbu objektu vám rádi vyhotovíme individuální cenovou nabídku. Zaslat poptávku můžete prostřednictvím tohoto odkazu......( e-mail) Prosím uveďte kontakt a adresu předmětného objektu a náš obchodní zástupce se s vámi spojí a připraví vám nabídku dle vašich konkrétních představ a požadavků.

Kontaktní informace
Radim Smetka
mail: smetka.radim@fprgroup.cz
tel.: 777 848 037
Zašlete nám poptávku
Pošlete nám svou poptávku.
Na základě konkrétních požadavků Vám rádi vypracujeme konkrétní cenovou nabídku.
Copyright 2020 © FPR group a.s.,
Vytvořilo grafické studio AmadeusProfesionální grafické práce Amadeus Praha: jednotný vizuální styl - firemní identita, grafika a design pro web, vytvoření nového firemního loga, tisková a reklamní grafika